“Na świecie wszystko ma jakiś zapach. Przed zapachem nie można uciec. Jest on bratem oddechu. Zapach wnika do ludzkiego wnętrza wraz z oddechem i ludzie nie mogą się przed nim obronić, jeżeli chcą żyć. I zapach idzie prosto do serc. Kto ma władzę nad zapachami, ma władzę nad ludźmi.”

cytat z książki “Pachnidło”

O nas

Wszystko zaczęło się od fascynacji aromaterapią, której początki sięgają kilku tysięcy lat wstecz. Olejki eteryczne w celach leczniczych, duchowych i higienicznych stosowane były w wielu starożytnych cywilizacjach, przez Chińczyków, Hindusów, Egipcjan, Greków i Rzymian, którzy używali ich w kosmetykach i lekach. Oleje były wykorzystywane dla przyjemności i w branży kosmetycznej. To był luksus, który był jednocześnie środkiem płatniczym. Uważano, że olejki eteryczne przedłużają okres przydatności do spożycia wina i poprawiają smak potraw.

W Aroma Clinic dobrze rozumiemy dobroczynną moc aromaterapii. Z tego powodu pragnęliśmy ułatwić korzystanie z jej niesamowitych właściwości wszystkim, którzy cenią sobie naturę. Naszym marzeniem jest, aby oferowane przez nas produkty zapewniały codzienny rytuał dla zdrowia i spokojnego umysłu. Odkrywamy, eksperymentujemy i wymyślamy doskonałe produkty, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia naszym Klientom.

Aroma Clinic

Spójrz głęboko w naturę, a wtedy wszystko zrozumiesz lepiej.

Szanujemy Naturę

Dbamy o Klientów

Pracujemy z miłością